O szkole

Atelier Stylizacji- Szkoła Makijażu i Artystycznego Zdobienia Paznokci to jedyna taka placówka w Częstochowie.

Stawiamy na wiedzę praktyczną, zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej.

Szkoła powstała w 2015 roku jako kontynuacja centrum szkoleniowo- dystrybucyjnego Atelier Stylizacji działającego od 2008 roku. Pomysł otwarcia szkoły był odpowiedzią na duże zainteresowanie szkoleniami w centrum szkoleniowym, a dbając o komfort naszych kursantów chcieliśmy stworzyć im idealną przestrzeń do pogłębiania wiedzy z zakresu wizażu i stylizacji paznokci.

atelier-logo

Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania, opracowany jako optymalny dla osób zaczynających swoją twórczą pracę w stylizacji i wizażu.

Prowadzimy bezpłatne konsultacje z zakresu ukończonych szkoleń, nasi kursanci otrzymują skrypty szkoleniowe z usystematyzowaną wiedzą teoretyczną. Stawiamy na pełne przygotowanie w naszej placówce do pracy przy sesjach zdjęciowych czy pokazach mody. Nasze szkolenia z wizażu jak i stylizacji paznokci kończy egzamin teoretyczny w formie testu, jak również praktyczny w formie sesji beauty z profesjonalnym fotografem.

Atelier Stylizacji jest organizatorem wielu pokazów oraz warsztatów dla profesjonalistów.

Współpracujemy z wieloma wybitnymi stylistami paznokci jak i wizażystami z całego kraju i z zagranicy. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych uczniów, ciągle się rozwijamy.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, w pełni wyposażonych salach szkoleniowych z osobnymi dla każdego kursanta stanowiskami. Stawiamy na jakość nie na ilość a co za tym idzie szkolenia organizowane są w małych grupach i przede wszystkim na modelkach.

Dołącz do profesjonalistów, którzy już nam zaufali.

Zapraszamy serdecznie.

Powrót na górę

Atelier Stylizacji

Szkoła powstała w 2015 roku jako kontynuacja centrum szkoleniowo- dystrybucyjnego Atelier Stylizacji.

Pomysł otwarcia szkoły był odpowiedzią na duże zainteresowanie szkoleniami, a dbając o komfort naszych kursantów chcieliśmy stworzyć im idealną przestrzeń do pogłębiania wiedzy z zakresu wizażu i stylizacji paznokci.

Atelier Stylizacji Szkoła Makijażu i Artystycznego Zdobienia Paznokci
Al. NMP 65 lok. 1 Częstochowa
tel 882 156 360

biuro@atelierstylizacji.pl

Salon kosmetyczny
ul. Brzozowa 2/8 lok. 235 CHU Jagiellończycy
tel. 506613397

Instytucja Szkoleniowa Atelier Stylizacji Karolina Musiał -Sapała, ul. Brzozowa 2/8/235 42-216 Częstochowa,
jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00178/2013