Zespół

Poznaj nas nieco bliżej

Karolina Musiał- Sapała

Karolina Musiał- Sapała

karolinaPedagog, stylista paznokci, wizażysta.

Główny szkoleniowiec stylizacji paznokci w szkole Atelier Stylizacji. Od wielu lat współpracuje z wiodącą marką w stylizacji paznokci Perfect Beauty. Uczestniczka wielu krajowych oraz zagranicznych szkoleń z zakresu przedłużania oraz zdobienia paznokci jak również wizażu.

Od 2008 roku właściciel Atelier Stylizacji- studia pielęgnacji dłoni i stóp oraz wizażu, które z czasem rozwinęło się w centrum szkoleniowo- dystrybucyjne. Od 2015 roku pomysłodawca otwarcie Atelier Stylizacji- Szkoły Makijażu i Artystycznego Zdobienia Paznokci- jedynej takiej placówki w Częstochowie. Wieczna optymistka, profesjonalistka i perfekcjonistka. Nastawiona na twórczą pracę z kursantami.

Karolina stale udoskonala swój warsztat pracy, współpracuje z profesjonalnymi firmami traktuje swoją pracę jako pasje, co  owocuje prężną pracą zarówno w salonie jak i w ramach centrum szkoleniowego.

Organizuje szkolenia z zakresu makijażu – wizażu, manicure, pedicure oraz stylizacji paznokci żelem i akrylem, jak również szeroko pojętego Nail Artu.

Prowadzi także warsztaty i pokazy stylizacji paznokci oraz makijażu na terenie całej Polski, współpracuje z wieloma wybitnymi stylistami paznokci oraz wizażystami z całego kraju.

Klaudia Kłos - Mistrzyni Świata w Makijażu Profesjonalnym 2016

Klaudia Kłos

klaudia-klosSpecjalizuje się przede wszystkim w makijażach ślubnych oraz okazjonalnych, podkreślanie kobiecego piękna sprawiają jej wielką satysfakcję.

Prowadzi dział makijażu w magazynie o tematyce ślubnej, a swoje zamiłowanie do makijaży artystycznych realizuje podczas sesji zdjęciowych z profesjonalnymi fotografami i modelkami.

Do jej dotychczasowego dorobku zaliczają się również kampanie wizerunkowe, współpraca z cenionymi artystami i liczne publikacje w magazynach. Finalistka konkursu Artysta Roku Magazynu Make up Trendy 2014.

 

Powrót na górę

Atelier Stylizacji

Szkoła powstała w 2015 roku jako kontynuacja centrum szkoleniowo- dystrybucyjnego Atelier Stylizacji.

Pomysł otwarcia szkoły był odpowiedzią na duże zainteresowanie szkoleniami, a dbając o komfort naszych kursantów chcieliśmy stworzyć im idealną przestrzeń do pogłębiania wiedzy z zakresu wizażu i stylizacji paznokci.

Atelier Stylizacji Szkoła Makijażu i Artystycznego Zdobienia Paznokci i Salon kosmetyczny

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 39 42-200 CZĘSTOCHOWA

tel 882 156 360

tel. 506 613 397

atelierstylizacjiszkolenia@gmail.com


Instytucja Szkoleniowa Atelier Stylizacji Karolina Musiał -Sapała, Al. Niepodległości 39 42-200 Częstochowa,
jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00178/2013